Get a Quote for STP80NF12FP
E_Mail:*
STP80NF12FP Datasheet
STP80NF12FP PDF
STP80NF12FP Datasheet PDF
STP80NF12FP Circuit Diagram
STP80NF12FP Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP80NF12FP:
  • STP80NF12FP N-CHANNEL 120V-0.013OHM-80A TO-220/TO-247/TO-220FP/D2PAK STRIPFET POWER MOSFET
  • STP80NF03 N-CHANNEL 0.0034 TO-220 STripFET POWER MOSFET
  • STP80NF03L N-CHANNEL 30V - 0.008 OHM - 70A TO-220 LOW GATE CHARGE STRIPFET POWER MOSFET
  • STP80NF03L-04 N-CHANNEL 0.0035 TO-220 STripFET POWER MOSFET
  • STP80NF03L-04-1 N-CHANNEL 0.0035ohm D2PAK/I2PAK/TO-220 STripFET? POWER MOSFET
  • STP80NF03L-04_03 N-CHANNEL 30V - 0.0035 W - 80A D2PAK/I2PAK/TO-220 STripFET II POWER MOSFET
  • STP80NF04 N-CHANNEL 40V - 0.008 OHM - 80A D2PAK/TO-220 STRIPFET II POWER MOSFET
  • STP80NF06 CHANNEL POWER MOSFET
  • STP80NF10 N-CHANNEL 100V 0.012 TO-220/TO-220FP GATE CHARGE STRIPFET POWER MOSFET
  • STP80NF10FP N-CHANNEL 100V 0.012 TO-220/TO-220FP GATE CHARGE STRIPFET POWER MOSFET
  • STP80NF12 N-CHANNEL 120V-0.013OHM-80A TO-220/TO-247/TO-220FP/D2PAK STRIPFET POWER MOSFET
  • STP80NF1207 N-channel 120V 0.013ohm TO-220 STripFET Power MOSFET
  • STP80NF12_07 N-channel 120V - 0.013ohm - 80A - TO-220 STripFET TM II Power MOSFET