Get a Quote for STP80NF03L
E_Mail:*
STP80NF03L Datasheet
STP80NF03L PDF
STP80NF03L Datasheet PDF
STP80NF03L Circuit Diagram
STP80NF03L Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP80NF03L:
  • STP80NF03L N-CHANNEL 30V - 0.008 OHM - 70A TO-220 LOW GATE CHARGE STRIPFET POWER MOSFET
  • STP80NF03 N-CHANNEL 0.0034 TO-220 STripFET POWER MOSFET
  • STP80NF03L-04 N-CHANNEL 0.0035 TO-220 STripFET POWER MOSFET
  • STP80NF03L-04-1 N-CHANNEL 0.0035ohm D2PAK/I2PAK/TO-220 STripFET? POWER MOSFET
  • STP80NF03L-0403 N-CHANNEL 0.0035 D2PAK/I2PAK/TO-220 STripFET? POWER MOSFET
  • STP80NF03L-04_03 N-CHANNEL 30V - 0.0035 W - 80A D2PAK/I2PAK/TO-220 STripFET II POWER MOSFET