Get a Quote for STP80NF04
E_Mail:*
STP80NF04 Datasheet
STP80NF04 PDF
STP80NF04 Datasheet PDF
STP80NF04 Circuit Diagram
STP80NF04 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP80NF04:
  • STP80NF04 N-CHANNEL 40V - 0.008 OHM - 80A D2PAK/TO-220 STRIPFET II POWER MOSFET