Get a Quote for STP80NF03
E_Mail:*
STP80NF03 Datasheet
STP80NF03 PDF
STP80NF03 Datasheet PDF
STP80NF03 Circuit Diagram
STP80NF03 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP80NF03:
  • STP80NF03 N-CHANNEL 0.0034 TO-220 STripFET POWER MOSFET
  • STP80N03L-06 CHANNEL ENHANCEMENT MODE "ULTRA HIGH DENSITY" POWER TRANSISTOR
  • STP80N03L06 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-220AB
  • STP80N05-09 CHANNEL ENHANCEMENT MODE ULTRA HIGH DENSITY POWER TRANSISTOR
  • STP80N0509 TRANSISTOR MOSFET TO-220
  • STP80N06-10 CHANNEL ENHANCEMENT MODE "ULTRA HIGH DENSITY" POWER TRANSISTOR
  • STP80NE03L
  • STP80NE03L-06 CHANNEL 0.005 TO-220 STripFET POWER MOSFET
  • STP80NE03L06 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-220AB
  • STP80NE06-10 CHANNEL ENHANCEMENT MODE SINGLE FEATURE SIZE] POWER MOSFET
  • STP80NF03L N-CHANNEL 30V - 0.008 OHM - 70A TO-220 LOW GATE CHARGE STRIPFET POWER MOSFET
  • STP80NF03L-04 N-CHANNEL 0.0035 TO-220 STripFET POWER MOSFET
  • STP80NF03L-04-1 N-CHANNEL 0.0035ohm D2PAK/I2PAK/TO-220 STripFET? POWER MOSFET
  • STP80NF03L-0403 N-CHANNEL 0.0035 D2PAK/I2PAK/TO-220 STripFET? POWER MOSFET
  • STP80NF03L-04_03 N-CHANNEL 30V - 0.0035 W - 80A D2PAK/I2PAK/TO-220 STripFET II POWER MOSFET