Get a Quote for R2005240
E_Mail:*
R2005240 Datasheet
R2005240 PDF
R2005240 Datasheet PDF
R2005240 Circuit Diagram
R2005240 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to R2005240:
  • R2005240 Reverse, 200MHz, 24.6dB typ. Gain 200MHz, 235A max. 24VDC