Get a Quote for R2005350L
E_Mail:*
R2005350L Datasheet
R2005350L PDF
R2005350L Datasheet PDF
R2005350L Circuit Diagram
R2005350L Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to R2005350L:
  • R2005350L Reverse, current, 200MHz, 35.2dB typ. Gain 200MHz, 140mA max. 24VDC
  • R2005300L Reverse, current, 200MHz, 30.0dB typ. Gain 200MHz, 140mA max. 24VDC