Get a Quote for R2005300L
E_Mail:*
R2005300L Datasheet
R2005300L PDF
R2005300L Datasheet PDF
R2005300L Circuit Diagram
R2005300L Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to R2005300L:
  • R2005300L Reverse, current, 200MHz, 30.0dB typ. Gain 200MHz, 140mA max. 24VDC