Get a Quote for BZX85C33GP
E_Mail:*
BZX85C33GP Datasheet
BZX85C33GP PDF
BZX85C33GP Datasheet PDF
BZX85C33GP Circuit Diagram
BZX85C33GP Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to BZX85C33GP:
  • BZX85C33GP 33 V, 8 mA, 1.3 W glass passivated zener diode