Get a Quote for BZX85C30GP
E_Mail:*
BZX85C30GP Datasheet
BZX85C30GP PDF
BZX85C30GP Datasheet PDF
BZX85C30GP Circuit Diagram
BZX85C30GP Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to BZX85C30GP:
  • BZX85C30GP 30 V, 8 mA, 1.3 W glass passivated zener diode
  • BZX85C30 SILICON PLANAR POWER ZENER DIODES
  • BZX85C30G ZENER DIODES