Get a Quote for BZX85C110GP
E_Mail:*
BZX85C110GP Datasheet
BZX85C110GP PDF
BZX85C110GP Datasheet PDF
BZX85C110GP Circuit Diagram
BZX85C110GP Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to BZX85C110GP:
  • BZX85C110GP 110 V, 2.7 mA, 1.3 W glass passivated zener diode