Get a Quote for BZX85C110
E_Mail:*
BZX85C110 Datasheet
BZX85C110 PDF
BZX85C110 Datasheet PDF
BZX85C110 Circuit Diagram
BZX85C110 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to BZX85C110:
  • BZX85C110 SILICON PLANAR POWER ZENER DIODES
  • BZX85C Voltage Range Volts 1.3Watts Power Dissipation
  • BZX85C10 Silicon Epitaxial Planar Z-Diodes
  • BZX85C100 SILICON PLANAR POWER ZENER DIODES
  • BZX85C100G ZENER DIODES
  • BZX85C100PT SILICON PLANAR POWER ZENER DIODES VOLTAGE RANGE 2.7V TO 200V
  • BZX85C100RL Zener diode, 500 mW, zener voltage 100V
  • BZX85C10G ZENER DIODES
  • BZX85C10GP 10 V, 25 mA, 1.3 W glass passivated zener diode
  • BZX85C10PT SILICON PLANAR POWER ZENER DIODES VOLTAGE RANGE 2.7V TO 200V
  • BZX85C10RL Watt DO-41 Hermetically Sealed Glass Zener Voltage Regulators
  • BZX85C10RL2 Watt DO-41 Hermetically Sealed Glass Zener Voltage Regulators
  • BZX85C11 Zeners
  • BZX85C110G ZENER DIODES
  • BZX85C110GP 110 V, 2.7 mA, 1.3 W glass passivated zener diode