Get a Quote for STV1602A
E_Mail:*
STV1602A Datasheet
STV1602A PDF
STV1602A Datasheet PDF
STV1602A Circuit Diagram
STV1602A Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STV1602A:
  • STV1602A SERIAL INTERFACE TRANSMISSION DECODER
  • STV1601A SERIAL INTERFACE TRANSMISSION ENCODER
  • STV160NF02L CHANNEL 0.0016ohm 160A PowerSO-10 STripFET MOSFET
  • STV160NF02L04 CHANNEL 0.0016ohm 160A PowerSO-10 STripFET MOSFET
  • STV160NF02LA N-CHANNEL 0.0018W 160A PowerSO-10 STripFET POWER MOSFET
  • STV160NF02L_04 N - CHANNEL 20V - 0.0016ohm - 160A - PowerSO-10 STripFET MOSFET