Get a Quote for STP60N05FI
E_Mail:*
STP60N05FI Datasheet
STP60N05FI PDF
STP60N05FI Datasheet PDF
STP60N05FI Circuit Diagram
STP60N05FI Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP60N05FI:
  • STP60N05FI TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 32A I(D) | TO-220VAR
  • STP60N05 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220