Get a Quote for STP120NH03L
E_Mail:*
STP120NH03L Datasheet
STP120NH03L PDF
STP120NH03L Datasheet PDF
STP120NH03L Circuit Diagram
STP120NH03L Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP120NH03L:
  • STP120NH03L N-channel 0.005ohm TO-220 D2PAK I2PAK STripFET Power MOSFET DC-DC conversion
  • STP120NF04 N-CHANNEL 0.0047ohm 120A TO-220 STripFET MOSFET
  • STP120NF0406 N-channel 0.0047ohm 120A TO-220 STripFET MOSFET
  • STP120NF04_06 N-channel 40V - 0.0047ohm - 120A TO-220 STripFET II MOSFET
  • STP120NF10 N-CHANNEL 100V 0.009 120A DPAK/TO-220 STripFET POWER MOSFET