Get a Quote for STP120NF04
E_Mail:*
STP120NF04 Datasheet
STP120NF04 PDF
STP120NF04 Datasheet PDF
STP120NF04 Circuit Diagram
STP120NF04 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP120NF04:
  • STP120NF04 N-CHANNEL 0.0047ohm 120A TO-220 STripFET MOSFET
  • STP120NF0406 N-channel 0.0047ohm 120A TO-220 STripFET MOSFET
  • STP120NF04_06 N-channel 40V - 0.0047ohm - 120A TO-220 STripFET II MOSFET