Get a Quote for STP100NF04L
E_Mail:*
STP100NF04L Datasheet
STP100NF04L PDF
STP100NF04L Datasheet PDF
STP100NF04L Circuit Diagram
STP100NF04L Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP100NF04L:
  • STP100NF04L N-CHANNEL 0.0036 100A TO-220 STripFET POWER MOSFET
  • STP100NF04 N-CHANNEL 0.0043ohm 120A TO-220/D2PAK/I2PAK STripFET POWER MOSFET