Get a Quote for STP100NF04
E_Mail:*
STP100NF04 Datasheet
STP100NF04 PDF
STP100NF04 Datasheet PDF
STP100NF04 Circuit Diagram
STP100NF04 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP100NF04:
  • STP100NF04 N-CHANNEL 0.0043ohm 120A TO-220/D2PAK/I2PAK STripFET POWER MOSFET
  • STP100NF04L N-CHANNEL 0.0036 100A TO-220 STripFET POWER MOSFET