Get a Quote for STB70NF3LL06
E_Mail:*
STB70NF3LL06 Datasheet
STB70NF3LL06 PDF
STB70NF3LL06 Datasheet PDF
STB70NF3LL06 Circuit Diagram
STB70NF3LL06 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STB70NF3LL06:
  • STB70NF3LL06 N-channel 0.005ohm D2PAK STripFET Power MOSFET
  • STB70NF3
  • STB70NF3LL N-CHANNEL 0.008 D2PAK GATE CHARGE STRIPFET POWER MOSFET
  • STB70NF3LL_06 N-channel 30V - 0.0075ohm - 70A - D2PAK Low gate charge STripFET TM II Power MOSFET