Get a Quote for STB70NF3
E_Mail:*
STB70NF3 Datasheet
STB70NF3 PDF
STB70NF3 Datasheet PDF
STB70NF3 Circuit Diagram
STB70NF3 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STB70NF3:
  • STB70NF3
  • STB7001 THREE GAIN LEVEL
  • STB7002 THREE GAIN LEVEL
  • STB7002TR THREE GAIN LEVEL
  • STB7003 TRI-BAND GSM/DCS/PCS
  • STB70NF02L N-CHANNEL 0.006 D2PAK GATE CHARGE STripFET POWER MOSFET
  • STB70NF02LT4 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 20V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB
  • STB70NF03L N-CHANNEL 0.008 D2PAK GATE CHARGE STripFET POWER MOSFET
  • STB70NF03L-1 N-CHANNEL 0.008ohm TO-220/I2PAK GATE CHARGE STripFET POWER MOSFET
  • STB70NF03L06 N-channel 0.0075ohm D2PAK I2PAK TO-220 gate charge STripFET Power MOSFET
  • STB70NF03LT4 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB
  • STB70NF03L_06 N-channel 30V - 0.0075ohm - 70A - D2PAK - I2PAK - TO-220 Low gate charge STripFET TM II Power MOSFET
  • STB70NF3
  • STB70NF3LL N-CHANNEL 0.008 D2PAK GATE CHARGE STRIPFET POWER MOSFET
  • STB70NF3LL06 N-channel 0.005ohm D2PAK STripFET Power MOSFET