Get a Quote for STB160NF3LL
E_Mail:*
STB160NF3LL Datasheet
STB160NF3LL PDF
STB160NF3LL Datasheet PDF
STB160NF3LL Circuit Diagram
STB160NF3LL Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STB160NF3LL:
  • STB160NF3LL N-CHANNEL 0.0026 160A D2PAK STRIPFET POWER MOSFET
  • STB160N75F3 N-channel 3.5m 120A TO-220 TO-247 D2PAK MDmesh voltage Power MOSFET
  • STB160N75F30710 N-channel 3.5m?? 120A TO-220 TO-247 D2PAK STripFET?? Power MOSFET
  • STB160N75F3_0710 N-channel 75V - 3.5m - 120A - TO-220 - TO-247 - D2PAK STripFET Power MOSFET