Get a Quote for PHT40016
E_Mail:*
PHT40016 Datasheet
PHT40016 PDF
PHT40016 Datasheet PDF
PHT40016 Circuit Diagram
PHT40016 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to PHT40016:
  • PHT40016 THYRISTOR MODULE 400A 1200V 1600V
  • PHT40012 THYRISTOR MODULE 400A 1200V 1600V