Get a Quote for PHT40012
E_Mail:*
PHT40012 Datasheet
PHT40012 PDF
PHT40012 Datasheet PDF
PHT40012 Circuit Diagram
PHT40012 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to PHT40012:
  • PHT40012 THYRISTOR MODULE 400A 1200V 1600V