Get a Quote for MAX20-100.0CA
E_Mail:*
MAX20-100.0CA Datasheet
MAX20-100.0CA PDF
MAX20-100.0CA Datasheet PDF
MAX20-100.0CA Circuit Diagram
MAX20-100.0CA Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to MAX20-100.0CA:
  • MAX20-100.0CA 100.00V; 5.0A ;20000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications
  • MAX20-100.0C 100.00V; 5.0A ;20000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications