Get a Quote for 5KP10APT
E_Mail:*
5KP10APT Datasheet
5KP10APT PDF
5KP10APT Datasheet PDF
5KP10APT Circuit Diagram
5KP10APT Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to 5KP10APT:
  • 5KP10APT VOLTAGE-5.0 TO 110 VOLTS 5000 WATTS PEAK POWER 8.0 WATTS STEADY STATE
  • 5KP10 TRANSIENT ABSORPTION ZENER
  • 5KP10(C)A 10V; 5000W transient voltage suppressor
  • 5KP100 GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
  • 5KP100(C)A 100V; 5000W transient voltage suppressor