Get a Quote for 5KP100AC
E_Mail:*
5KP100AC Datasheet
5KP100AC PDF
5KP100AC Datasheet PDF
5KP100AC Circuit Diagram
5KP100AC Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to 5KP100AC:
  • 5KP100AC 100 V, 5 mA, 5000 W, glass passivated junction transient voltage suppressor
  • 5KP10 TRANSIENT ABSORPTION ZENER
  • 5KP10(C)A 10V; 5000W transient voltage suppressor
  • 5KP100 GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
  • 5KP100(C)A 100V; 5000W transient voltage suppressor
  • 5KP100A TRANSIENT ABSORPTION ZENER