Get a Quote for 2SC4003D
E_Mail:*
2SC4003D Datasheet
2SC4003D PDF
2SC4003D Datasheet PDF
2SC4003D Circuit Diagram
2SC4003D Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to 2SC4003D:
  • 2SC4003D TRANSISTOR | BJT | NPN | 400V V(BR)CEO | 200MA I(C) | TO-252
  • 2SC400 TRANSISTOR | BJT | NPN | 18V V(BR)CEO | 100MA I(C) | TO-18