Get a Quote for 2SC4002E
E_Mail:*
2SC4002E Datasheet
2SC4002E PDF
2SC4002E Datasheet PDF
2SC4002E Circuit Diagram
2SC4002E Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to 2SC4002E:
  • 2SC4002E TRANSISTOR | BJT | NPN | 400V V(BR)CEO | 200MA I(C) | TO-92
  • 2SC400 TRANSISTOR | BJT | NPN | 18V V(BR)CEO | 100MA I(C) | TO-18