Get a Quote for STS9NF30L
E_Mail:*
STS9NF30L Datasheet
STS9NF30L PDF
STS9NF30L Datasheet PDF
STS9NF30L Circuit Diagram
STS9NF30L Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STS9NF30L:
  • STS9NF30L N-CHANNEL 0.015 SO-8 GATE CHARGE STRIPFET POWER MOSFET
  • STS9NF30L02 N-CHANNEL 0.015 SO-8 GATE CHARGE STripFET? POWER MOSFET
  • STS9NF30L_02 N-CHANNEL 30V - 0.015 W - 9A SO-8 LOW GATE CHARGE STripFET II POWER MOSFET