Get a Quote for STS5DNF20V
E_Mail:*
STS5DNF20V Datasheet
STS5DNF20V PDF
STS5DNF20V Datasheet PDF
STS5DNF20V Circuit Diagram
STS5DNF20V Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STS5DNF20V:
  • STS5DNF20V N-CHANNEL 0.030 SO-8 2.7V-DRIVE STripFETé???II POWER MOSFET
  • STS5DNF20 N-CHANNEL 0.030 SO-8 2.7V-DRIVE STripFET?‘? POWER MOSFET
  • STS5DNF20V06 N-channel 0.030 ohm- SO-8 2.7V drive STripFET Power MOSFET
  • STS5DNF20V_06 N-channel 20V - 0.030 ohm- 5A SO-8 2.7V - drive STripFET TM II Power MOSFET