Get a Quote for STS4DNFS30L
E_Mail:*
STS4DNFS30L Datasheet
STS4DNFS30L PDF
STS4DNFS30L Datasheet PDF
STS4DNFS30L Circuit Diagram
STS4DNFS30L Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STS4DNFS30L:
  • STS4DNFS30L N-CHANNEL POWER MOSFET
  • STS4DNF30L DUAL N-CHANNEL 0.039 SO-8 STRIPFET POWER MOSFET
  • STS4DNF30L06 Dual N-channel 0.039ohm SO-8 STripFET Power MOSFET
  • STS4DNF30L_06 Dual N-channel 30V - 0.039ohm - 4A SO-8 STripFET TM Power MOSFET
  • STS4DNF60 CHANNEL 0.045ohm SO-8 STripFET POWER MOSFET
  • STS4DNF60L CHANNEL 0.045 SO-8 STripFET POWER MOSFET
  • STS4DNFS30 N-channel 0.044ohm 4.5A SO-8 STripFET Power MOSFET plus schottky rectifier
  • STS4DNFS30L07 N-channel 0.044ohm SO-8 STripFET MOSFET plus SCHOTTKY rectifier
  • STS4DNFS30L_07 N-channel 30V - 0.044ohm - 4A SO-8 STripFET TM MOSFET plus SCHOTTKY rectifier