Get a Quote for STS17NF3LL06
E_Mail:*
STS17NF3LL06 Datasheet
STS17NF3LL06 PDF
STS17NF3LL06 Datasheet PDF
STS17NF3LL06 Circuit Diagram
STS17NF3LL06 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STS17NF3LL06:
  • STS17NF3LL06 N-channel 0.0045ohm SO-8 STripFET Power MOSFET DC-DC conversion
  • STS17NF3LL N-CHANNEL PowerMESH MOSFET
  • STS17NF3LL_06 N-channel 30V - 0.0045ohm - 17A - SO-8 STripFET II Power MOSFET for DC-DC conversion