Get a Quote for STS12NH3LL
E_Mail:*
STS12NH3LL Datasheet
STS12NH3LL PDF
STS12NH3LL Datasheet PDF
STS12NH3LL Circuit Diagram
STS12NH3LL Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STS12NH3LL:
  • STS12NH3LL N-CHANNEL PowerMESH MOSFET
  • STS12NH3LL06 N-channel 0.008ohm SO-8 Ultra gate charge STripFET Power MOSFET
  • STS12NH3LL07 N-channel 0.008 SO-8 ultra gate charge STripFET? Power MOSFET
  • STS12NH3LL_06 N-channel 30V - 0.008ohm - 12A - SO-8 Ultra low gate charge STripFET TM Power MOSFET
  • STS12NH3LL_07 N-channel 30 V - 0.008 - 12 A - SO-8 ultra low gate charge STripFET Power MOSFET