Get a Quote for STP45NF3LLFP
E_Mail:*
STP45NF3LLFP Datasheet
STP45NF3LLFP PDF
STP45NF3LLFP Datasheet PDF
STP45NF3LLFP Circuit Diagram
STP45NF3LLFP Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP45NF3LLFP:
  • STP45NF3LLFP N-CHANNEL 0.014ohm TO-220 TO220FP D2PAK STripFET POWER MOSFET
  • STP45NF3LL N-CHANNEL 0.014ohm TO-220 TO220FP D2PAK STripFET POWER MOSFET
  • STP45NF3LL06 N-channel 0.014ohm TO-220 TO-220FP D2PAK STripFET power MOSFET
  • STP45NF3LL_06 N-channel 30V - 0.014ohm - 45A TO-220 - TO-220FP - D2PAK STripFET II power MOSFET