Get a Quote for STP25N05
E_Mail:*
STP25N05 Datasheet
STP25N05 PDF
STP25N05 Datasheet PDF
STP25N05 Circuit Diagram
STP25N05 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP25N05:
  • STP25N05 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-220
  • STP25N05FI TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-220VAR