Get a Quote for STP22NF03L
E_Mail:*
STP22NF03L Datasheet
STP22NF03L PDF
STP22NF03L Datasheet PDF
STP22NF03L Circuit Diagram
STP22NF03L Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP22NF03L:
  • STP22NF03L N-CHANNEL 0.038ohm TO-220 STripFET POWER MOSFET
  • STP22NF03L07 N-channel 0.0038? TO-220 STripFET? Power MOSFET
  • STP22NF03L08 N-channel 0.0038 TO-220 STripFET?? Power MOSFET
  • STP22NF03L_07 N-channel 30V - 0.0038 - 22A - TO-220 STripFET II Power MOSFET
  • STP22NF03L_08 N-channel 30 V, 0.0038 , 22 A, TO-220 STripFET II Power MOSFET