Get a Quote for STP20NM50FD
E_Mail:*
STP20NM50FD Datasheet
STP20NM50FD PDF
STP20NM50FD Datasheet PDF
STP20NM50FD Circuit Diagram
STP20NM50FD Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP20NM50FD:
  • STP20NM50FD N-CHANNEL 500V 0.22ohm TO-220/I2PAK FDmesh Power MOSFET with FAST DIODE
  • STP20NM50 N-CHANNEL 500V 0.20ohm TO-220/FP/D2PAK/I2PAK MDmeshPower MOSFET