Get a Quote for STP11NM50AFP
E_Mail:*
STP11NM50AFP Datasheet
STP11NM50AFP PDF
STP11NM50AFP Datasheet PDF
STP11NM50AFP Circuit Diagram
STP11NM50AFP Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STP11NM50AFP:
  • STP11NM50AFP N-CHANNEL 600V 0.4 OHM 11A TO-220/TO-220FP/I2PAK MDMESH POWER MOSFET