Get a Quote for STN2NF1007
E_Mail:*
STN2NF1007 Datasheet
STN2NF1007 PDF
STN2NF1007 Datasheet PDF
STN2NF1007 Circuit Diagram
STN2NF1007 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STN2NF1007:
  • STN2NF1007 N-channel 100V 0.23? 2.4A SOT-223 STripFET? Power MOSFET
  • STN2NF10 N-CHANNEL 100V 0.23ohm SOT-223 STripFET? POWER MOSFET
  • STN2NF10_07 N-channel 100V - 0.23 - 2.4A - SOT-223 STripFET II Power MOSFET