Get a Quote for STD5N2000
E_Mail:*
STD5N2000 Datasheet
STD5N2000 PDF
STD5N2000 Datasheet PDF
STD5N2000 Circuit Diagram
STD5N2000 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STD5N2000:
  • STD5N2000 N-CHANNEL 200V 0.6W DPAK MESH OVERLAY? MOSFET
  • STD5N20 CHANNEL 200V 0.7ohm TO-251/TO-252 POWER TRANSISTOR