Get a Quote for STD40NF3LL07
E_Mail:*
STD40NF3LL07 Datasheet
STD40NF3LL07 PDF
STD40NF3LL07 Datasheet PDF
STD40NF3LL07 Circuit Diagram
STD40NF3LL07 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STD40NF3LL07:
  • STD40NF3LL07 N-channel 0.009ohm DPAK gate charge STripFET Power MOSFET
  • STD40NF3LL N-CHANNEL 0.0095 DPAK GATE CHARGE STripFET POWER MOSFET
  • STD40NF3LLT4 N-channel 0.009ohm DPAK gate charge STripFET Power MOSFET
  • STD40NF3LL_07 N-channel 30V - 0.009ohm - 40A - DPAK Low gate charge STripFET TM II Power MOSFET