Get a Quote for STD35NF3LL07
E_Mail:*
STD35NF3LL07 Datasheet
STD35NF3LL07 PDF
STD35NF3LL07 Datasheet PDF
STD35NF3LL07 Circuit Diagram
STD35NF3LL07 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STD35NF3LL07:
  • STD35NF3LL07 N-channel 0.014ohm DPAK STripFET Power MOSFET
  • STD35NF3LL N-CHANNEL 0.014 IPAK/DPAK STripFET POWER MOSFET
  • STD35NF3LL-1 N-CHANNEL 0.014 IPAK/DPAK STripFET POWER MOSFET
  • STD35NF3LLT4 N-channel 0.014ohm DPAK STripFET Power MOSFET
  • STD35NF3LL_07 N-channel 30V - 0.014ohm - 35A - DPAK STripFET TM II Power MOSFET