Get a Quote for STD30NF03LT
E_Mail:*
STD30NF03LT Datasheet
STD30NF03LT PDF
STD30NF03LT Datasheet PDF
STD30NF03LT Circuit Diagram
STD30NF03LT Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STD30NF03LT:
  • STD30NF03LT N-channel 0.017ohm DPAK STripFET Power MOSFET
  • STD30NF03L CHANNEL 0.020 DPAK STripFET POWER MOSFET
  • STD30NF03L-1 N-channel 0.020ohm DPAK/IPAK STripFET Power MOSFET
  • STD30NF03L07 N-channel 0.020ohm DPAK/IPAK STripFET Power MOSFET
  • STD30NF03LT4 N-channel 0.020ohm DPAK/IPAK STripFET Power MOSFET
  • STD30NF03LTT4 N-channel 0.017ohm DPAK STripFET Power MOSFET
  • STD30NF03L_07 N-channel 30V - 0.020ohm - 30A - DPAK/IPAK STripFET TM II Power MOSFET