Get a Quote for STC5NF20V
E_Mail:*
STC5NF20V Datasheet
STC5NF20V PDF
STC5NF20V Datasheet PDF
STC5NF20V Circuit Diagram
STC5NF20V Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STC5NF20V:
  • STC5NF20V N-CHANNEL 0.030ohm TSSOP8 2.7V-DRIVE STripFET POWER MOSFET
  • STC5NF20V07 N-CHANNEL 0.030OHM TSSOP8 2.7V-DRIVE STRIPFET POWER MOSFET
  • STC5NF20V0710 N-channel 0.030? TSSOP8 2.7V-drive STripFET? Power MOSFET
  • STC5NF20V_07 N-channel 20V - 0.030ohm - 5A - TSSOP8 2.7V-drive STripFET TM ll Power MOSFET
  • STC5NF20V_0710 N-channel 20V - 0.030 - 5A - TSSOP8 2.7V-drive STripFET II Power MOSFET