Get a Quote for STB85NF3LLT4
E_Mail:*
STB85NF3LLT4 Datasheet
STB85NF3LLT4 PDF
STB85NF3LLT4 Datasheet PDF
STB85NF3LLT4 Circuit Diagram
STB85NF3LLT4 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STB85NF3LLT4:
  • STB85NF3LLT4 N-channel 0.006ohm D2PAK gate charge STripFET Power MOSFET
  • STB85NF3LL N-CHANNEL 0.006ohm D2PAK GATE CHARGE STripFETII POWER MOSFET
  • STB85NF3LL-1 N-CHANNEL 0.006ohm TO-220/I2PAK GATE CHARGE STripFET POWER MOSFET
  • STB85NF3LL06 N-channel 0.006ohm D2PAK gate charge STripFET Power MOSFET
  • STB85NF3LL_06 N-channel 30V - 0.006ohm - 85A - D2PAK Low gate charge STripFET TM II Power MOSFET