Get a Quote for STB60NH02L04
E_Mail:*
STB60NH02L04 Datasheet
STB60NH02L04 PDF
STB60NH02L04 Datasheet PDF
STB60NH02L04 Circuit Diagram
STB60NH02L04 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STB60NH02L04:
  • STB60NH02L04 N-CHANNEL 0.0085 D2PAK STripFET POWER MOSFET
  • STB60NH02L N-CHANNEL 0.0085 DPAK STripFET POWER MOSFET
  • STB60NH02LT4 N-channel 0.005ohm D2PAK STripFET Power MOSFET
  • STB60NH02L_04 N-CHANNEL 24V - 0.0085 ohm - 60A D2PAK STripFET TM III POWER MOSFET