Get a Quote for STB45NF3LL
E_Mail:*
STB45NF3LL Datasheet
STB45NF3LL PDF
STB45NF3LL Datasheet PDF
STB45NF3LL Circuit Diagram
STB45NF3LL Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to STB45NF3LL:
  • STB45NF3LL N-CHANNEL 0.014ohm TO-220 TO220FP D2PAK STripFET POWER MOSFET
  • STB45NF06 N-CHANNEL 0.022ohm D2PAK STripFET POWER MOSFET
  • STB45NF06L N-CHANNEL 0.022ohm TO-220 D2PAK STripFET POWER MOSFET
  • STB45NF06LT4 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 38A I(D) | TO-263AB
  • STB45NF3LLT4 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-263AB