Get a Quote for RFP12N08
E_Mail:*
RFP12N08 Datasheet
RFP12N08 PDF
RFP12N08 Datasheet PDF
RFP12N08 Circuit Diagram
RFP12N08 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to RFP12N08:
  • RFP12N08 100V 0.200 N-Channel Power MOSFETs
  • RFP12N06 0.071 N-Channel Logic Level UltraFET Power MOSFET
  • RFP12N06RLE 0.135 N-Channel, Logic Level, Power MOSFETs
  • RFP12N08L TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 80V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB