Get a Quote for PD65-12HA
E_Mail:*
PD65-12HA Datasheet
PD65-12HA PDF
PD65-12HA Datasheet PDF
PD65-12HA Circuit Diagram
PD65-12HA Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to PD65-12HA:
  • PD65-12HA DC/DC converter. Maximum output power 65 W. Input range 30-90 VDC. Open PCB. Output #1 Vnom 12V, Imin 0.0A, Imax 5.5A.