Get a Quote for NKA1205DC
E_Mail:*
NKA1205DC Datasheet
NKA1205DC PDF
NKA1205DC Datasheet PDF
NKA1205DC Circuit Diagram
NKA1205DC Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to NKA1205DC:
  • NKA1205DC Isolated Sub-Miniature Dual Output DC/DC Converters
  • NKA1205D Isolated sub-miniature 1W dual output DC/DC converter. Nom.input voltage 12V, output voltage 5V, output current + - 100mA.