Get a Quote for JS1AF-18V
E_Mail:*
JS1AF-18V Datasheet
JS1AF-18V PDF
JS1AF-18V Datasheet PDF
JS1AF-18V Circuit Diagram
JS1AF-18V Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to JS1AF-18V:
  • JS1AF-18V ULTRA-MINIATURE BOARD TYPE POWER RELAY
  • JS1AF-12V ULTRA-MINIATURE BOARD TYPE POWER RELAY
  • JS1AF-24V ULTRA-MINIATURE BOARD TYPE POWER RELAY
  • JS1AF-48V ULTRA-MINIATURE BOARD TYPE POWER RELAY
  • JS1AF-5V ULTRA-MINIATURE BOARD TYPE POWER RELAY
  • JS1AF-6V ULTRA-MINIATURE BOARD TYPE POWER RELAY
  • JS1AF-9V ULTRA-MINIATURE BOARD TYPE POWER RELAY
  • JS1aF-B-12V JS-relay. Ultra-miniature power relay. 1 form A. Coil voltage 12 V DC. Flux-resistant type. Class B insulation.
  • JS1aF-B-18V JS-relay. Ultra-miniature power relay. 1 form A. Coil voltage 18 V DC. Flux-resistant type. Class B insulation.
  • JS1aF-B-24V JS-relay. Ultra-miniature power relay. 1 form A. Coil voltage 24 V DC. Flux-resistant type. Class B insulation.
  • JS1aF-B-5V JS-relay. Ultra-miniature power relay. 1 form A. Coil voltage 5 V DC. Flux-resistant type. Class B insulation.
  • JS1aF-B-6V JS-relay. Ultra-miniature power relay. 1 form A. Coil voltage 6 V DC. Flux-resistant type. Class B insulation.
  • JS1aF-B-9V JS-relay. Ultra-miniature power relay. 1 form A. Coil voltage 9 V DC. Flux-resistant type. Class B insulation.